Vysílačky - prodej vysílaček a radiostanic Motorola Praha  © 2001-2020 Radiokonekt

  
ANALOGOVÉ

Přenosné

     > DP1400

Vozidlové

     > DM2600

DIGITÁLNÍ

Přenosné

     > DP4400e

     > DP4800e

Vozidlové

     > DM2600

     > DM4400e

     > DM4600e

Repeatery

     > SLR5500

 

 

 

 

PROFESIONÁLNÍ VYSÍLAČKY MOTOROLA

Motorola DP1400

 Motorola DM2600

Motorola DP4400e

 

Motorola DP4800e
Motorola DM4400e
Motorola DM4600e

 

Motorola SLR5500
 
 
 
 

 

  

 

POŠTOVNÉ ZDARMA

Při nákupu nad 4.000,- Kč včetně DPH je zaslání zboží na dobírku, případně po dohodě odvoz po Praze zdarma.

KONFIGURACE ZDARMA

Aby profesionální radiostanice fungovala opravdu dobře a spolehlivě, musí být správně programově nakonfigurována. U nás proto každou vysílačku a radiostanici zákazníkovi zdarma pečlivě individuálně naprogramujeme a toto individuální nastavení uložíme do jeho zákaznické karty. Kdykoliv později zákazník pak doobjedná další radiostanice, automaticky mu nastavíme konfiguraci kompatibilní s těmi dříve dodanými. Pokud nemáte přidělen kmitočet na základě Individuálního Oprávnění (nutno předložit), nastavíme Vám do vysílačky kmitočty určené pro bezlicenční (bezplatné) použití v souladu s podmínkami platných Všeobecných Oprávnění vydaných ČTU.

KOMPLETACE A OTESTOVÁNÍ

Každá námi dodávaná vysílačka je před expedicí zkompletována, otestována jako celek včetně nabíječe a je u ní pečlivě zformována a plně nabita baterie. Procedura formování baterií je velmi důležitá pro dobrou životnost a plnou provozní kapacitu, je však časově dosti náročná a tak ji většina prodejců neprovádí a nechává ji zcela na zákazníkovi. Zákazník však obvykle nové vysílačky chce ihned začít používat a mnohahodinové formování tak opomíjí nebo o něm vůbec neví, protože prodejcem nebyl informován. Radiostanici zakoupenou u nás tak může zákazník ihned vzít a používat a přitom má jistotu, že baterie bude mít dobrou životnost.

MOŽNOST VYZKOUŠENÍ

Nevíte-li, zda bude konkrétní radiostanice vyhovovat svým dosahem či dalšími vlastnostmi právě Vašim potřebám, je možné si vybrané modely u nás ještě před zakoupením zapůjčit a vyzkoušet přímo v prostředí, které potřebujete komunikačně obsluhovat. Pokud například zamýšlíte zavést na své provozovně komunikaci pomocí radiostanic a nejste si jisti možností pokrytí, lze objednat návštěvu našeho technika, který s Vámi na místě vše podrobně vyzkouší a případně Vám navrhne další možnosti řešení. V případě, že pak do 14dnů ode dne návštěvy technika uskutečníte u nás nákup vysílaček v celkové ceně nad 25.000,- Kč bez DPH, je tento výjezd zdarma.

SERVISNÍ A TECHNICKÁ PODPORA

Nejsme zdaleka jen pouhý obchod s radiostanicemi, máme vlastní servisní, montážní a vývojové pracoviště, jsme správci i provozovatelé několika rozsáhlých radiových sítí a denně také radiostanice používáme, takže naše vědomosti a schopnosti sahají výrazně dále než jen ke znalosti toho, kolik která radiostanice stojí a co o ní tvrdí reklamní prospekt. Jsme Vám tak schopni poskytnout i důležité odborné informace o skutečných vlastnostech námi prodávaných zařízení, naše praktické zkušenosti s nimi a správně poradit při výběru toho nejvhodnějšího bezdrátového komunikačního prostředku či řešení právě pro Vaše použití. Zajišťujeme veškerý záruční i pozáruční servis a prodej originálních náhradních dílů Motorola.

 

Ceny se mohou měnit v závislosti na kurzu zahraničních měn vůči CZK, směrodatná je cena v potvrzení objednávky

 

 | ČTU | MICR | FCC |  

-  Kopírování, zveřejňování a jakékoliv jiné veřejné použití zde uvedených textů nebo jejich součástí je zakázáno    © 2001 - 2020 Radiokonekt